Pati Birliği

Ücretsiz yaşam tarzı uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32.4 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma FOX NETWORKS GROUP
Sahipsiz köpeklerin ihtiyaçlarını karşılamak için hayvan severlerin bir araya geldiği Pati Birliği uygulaması tamamen ücretsizdir!

Hayvan severlerin ortak noktalarından biri olan Pati Birliği uygulamasındaki asıl amaç; sahipsiz köpekleri bir araya getirerek su, mama ve diğer ihtiyaçlarının düzenli bir şekilde karşılanmasını sağlamaktır. Aynı semtte yaşayan hayvan dostlarının bir araya gelerek köpeklerin beslenme ve klinik ihtiyaçlarını karşılanmasına olanak sağlayan bu uygulamada pek çok özellik de bulunuyor.

Kullanıcılar, yaşadıkları bölgeye en yakın olan sokak köpeklerini GPS'li özel tasmalar sayesinde kolayca bulabilir ve konumlarını görüntüleyebilirler. Ayrıca her köpeğin profiline ulaşabileceğiniz bu uygulamada hayvanın ihtiyaç duyduğu şeyler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel olarak tasarlanan Pati Birliği uygulaması hayvan dostlarının favorisi olan bir uygulamadır. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulama ile hayvan severler köpeklerin yerlerini anında tespit ederek beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için harekete geçebilirler.

'Sahiplen' butonuna basarak 'Tanış Onunla' platformuyla iletişime geçebileceğiniz bu uygulamada köpek sahibi olabileceğiniz gibi dilerseniz de şehir dışında bulunan ya da barınaklarda yaşayan köpeklere de yardımcı olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise; 'Çak Bi Pati' kategorisine girerek dernekle iletişime geçmek ve bilgi almak olacaktır.

Sizde Pati Birliği uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, size ihtiyacı olan hayvanlara yardım edebilirsiniz. Üstelik nerede olduklarını ve ne beklediklerini de biliyorsunuz!

 

Daha Fazla Göster
Pati Birliği indir
DİĞER SÜRÜMLER