Pati Birliği

Yaşam tarzı uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32.4 MB
  • Version 6.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma ALLIANCE YAPIM LTD STI
Aynı semtte yaşayan hayvan severlerin bir araya gelerek köpeklerin yiyecek ve klinik ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla oluşturulan bir uygulamadır.

Özel olarak tasarlanan Pati Birliği uygulaması hayvan dostlarının favorisi olan bir uygulamadır. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulama ile yaşadığınız yerde bulunan sokak köpeklerini GPS'li özel tasmaları sayesinde kolayca bulabilir, konumlarını kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Hayvan severlerin ortak noktası olan Pati Birliği uygulamasında asıl amaç; sahipsiz köpekleri bir araya getirerek mama, su ve klinik ihtiyaçlarının düzenli bir şekilde karşılanmasını sağlamaktır. Bu uygulama sayesinde de hayvan severler köpeklerin yerlerini anında tespit ederek beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için harekete geçebilirler.

Pati Birliği kullanıcıları dilerse uygulama içerisindeki kategorilerden biri olan 'Sahiplen' butonuna basarak 'Tanış Onunla' platformuyla iletişime geçebilirler. İletişime geçen kullanıcılar sonunda bir köpek sahiplenebilirler.

Şehir dışında bulanan veya barınak da yaşayan sokak köpeklerine de yardım edebileceğiniz Pati Birliği uygulamasında 'Çak Bi Pati' kategorisine girerek derneğe ulaşabilir ve yardım edeceğiniz konuları dernekten öğrenebilir ve harekete geçebilirsiniz.

Sizde sahipsiz bir köpeğin sahibi olmak ve onun tüm ihtiyaçlarını karşılamak istiyorsanız Pati Birliği uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, ilk adımınızı atabilirsiniz!

 

Daha Fazla Göster
Pati Birliği indir
DİĞER SÜRÜMLER